Novo zrekonštruovaný apartmánový dom MYMARA, bývalý hotel SUMMIT sa nachádzajú v obci Bešeňová v Žilinskom kraji, v blízkosti termálneho aquaparku Bešeňová.

Ponúkame prenájom apartmánu s dvomi balkónmi a vlastným parkovacím miestom. Náš apartmán je vybavený kuchynskou linkou s varnou doskou a zabudovanou chladničkou. Nechýba ani rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Kúpelňa je so sprchovým kútom, WC oddelené. Apartmán má samostatnú spálňu s manželskou posteľou. V obývacej časti spojenou s kuchynskou linkou je rozťahovací gauč. Tv a Wifi je samozrejmosťou. 

V apartmánovom dome je výťah a reštaurácia s možnosťou stravovania.

V okolí nájdete rôzne atrakcie vrátane termálnych kúpeľov, aquapark Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia, alebo Vitalpark Lúčky,lyžiarskych stredísk a turistických a cyklistických chodníkov. Najbližšie letisko Poprad – Tatry je situované vo vzdialenosti 66km.

Mymara

Využite výborne situované ubytovanie v obci Bešeňová v apartmánovom dome MYMARA.

V okolí je k dispozícií množstvo možností k oddychu, zábave alebo športu. Apartmán sa nachádza na 1 poschodí č.9. K apartmánu máte k dispozícii parkovacie miesto. Príďte si k nám oddýchnuť a načertpať nové sily.